Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde açıklama yapan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Jeremy Menez ile ilgili çok fazla söze gerek olmadığını söyleyerek şunları dile getirdi:

''KULÜBÜMÜZE FAYDALI BİR TRANSFER OLACAKTIR''

''Jeremy Menez transferi bizim için önemli bir transfer hamlesi. Umuyorum ki kulübümüze çok faydalı bir transfer olacaktır. Menez göstereceği performans ile Antalyaspor’u en iyi yerlere taşıyacaktır. Yıldız oyuncu ile 3 senelik sözleşme imzalamıyoruz. Kendisinden beklentilerimiz çok fazla dedi.

AMACIM GÜZEL FUTBOL OYNAMAK''

Yıldız futbolcu Jermey Menez ise Antalya’da olduğundan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi:'' Antalya gerçekten çok harika bir yer. Beni burada şok sıcak bir şekilde karşıladılar. Özellikle çok güzel bir statta top oynayacağız. Buradaki tek amacım güzel futbolum ile taraftarlarımızı mutlu etmek.''

Menez konuşmasının devamında şu ifadelerde bulundu:

''Sağ kanatta oynamayı çok tercih etmiyorum. Ancak hoca nerede görev verirse o bölgede oynarım. Ancak ideal yerim sol açıktır'' diyerek sözlerini noktaladı.

Diğer yandan geçen sezonu 5.sırada bitiren Antalyaspor, yapmış olduğu yıldız transfer ile önümüzdeki dönem şampiyonluk için şans arayacak.