Önümüzdeki sezon daha iddialı bir kadro kurup Süper Ligi üst sıralarda tamamlamak isteyen Antalyaspor gözünü epey bir müddet Real Madri' in kalesini koruyan daha sonra ise Porto' ya transfer olan 36 yaşındaki İspanyol eldiven İker Casillas' a dikti..

İTALYAN GAZETECİDEN GELEN HABER

Ünlü İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio' nun internet sitesinde yer alan haber doğrultusunda Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Samuel Eto'o' nun temsilciliğini de üstlenen George Gardi ile İtalya' ya uçtu. Porto ile olan mukavelesi 30 Haziran 2017' de sona erecek olan tecrübe abidesi İspanyol İker Casillas' a İtalyan devlerinden İnter' in de istediği gelen bilgiler arasında.

36 yaşındaki tecrübeli file bekçisi profesyonel kariyerine 1999' da Real Madrid alt yapısında başlamış ve 2015 senesin e kadar İspanyol devinin formasını terlettikten sonra bedelsiz olarak Porto' ya transfer olmuştu.

ANTALYA'NIN TRANSFERDEKİ GÖZDELERİ

Antalyaspor, bir süre önce Jeremy Menez' i kadrosuna kattığını açıklamış ve Avrupa transfer piyasasında büyük yankı uyandırmıştı. Di Marzio'da yer alan habere göre kırmızı-beyazlıların başkanı Ali Şafak Öztürk, İker Casillas'ı da transfer ederek ses getirmeye devam etmek istiyor.