Antalyaspor’un teknik direktörü Rıza Çalımbay, önümüzdeki sene iddialı bir kadro ile Süper Lig’de başarılı olma peşinde. Sezonun bitmesinden sonra tatil arası bile vermeden Antalya’dan ayrılmayarak transfer çalışmalarına start veren tecrübeli teknik adam; Menez, Maicon ve Aydın Karabulut gibi oyuncuları takıma kazandırmayı başarmıştı.

ANTALYASPOR SOSA’NIN PEŞİNDE

Antalyaspor’un bir diğer transfer hedefi ise bir zaman siyah beyazlı takımda oynamış olan Jose Ernesto Sosa. Siyah Beyazlı takımda başarılı bir sezon geçirdikten sonra Milan’a giden Sosa, İtalyan devinde eski performansını ortaya koyamamıştı. Bu sebeplen dolayı Akdeniz ekibi Sos için İtalyan takımı Milan’ın kapısını çalarak 1.5 Milyon Euro teklifte bulundu

DİĞER HEDEF: BOFFIN

Antalyaspor 850 Bin Euro yıllık ücrete anlaştığı Eskişehir’in kalecisi Boffın ile anlaşma sağlandı. Akdeniz ekibi Belçikalı oyuncuya imza attırmak için gün saymaya başladı. Başarılı filebekçinin bu hafta içinde Antalya gelerek imza atması bekleniyor.

Diğer yandan Antalyaspor geçen sezon Spor Toto Süper Lig'de 5. oldu. Akdeniz ekibi yapmış olduğu transferler ile önümüzdeki sene şampiyon olmak için şans arayacak.