Spor Toto Süper Lig'de gerçekleştirdiği flaş transferler ile dikkatleri üstüne çeken Antalyaspor, en son kaleci transferi için Casillas ile temasa geçmişti. Antalyaspor'un Başkanı Ali Şafak Öztürk, Casillas transferi ile ilgili olaran beIN SPORTS'a çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi.  

Dünyaca ünlü filebekçi Casillas ile görüştüklerini söyleyen Ali Şafak Öztürk, başarılı filebekçini çok yüksek maaş istediğini söyleyerek sözlerini şu şekilde devam ettirdi: 

CASİLLAS TRANSFERİNDEN VAZGEÇİLDİ

Futbolcular ile ilgili çok konuşmak istemem. Ancak dünyaca ünlü kaleci Casillas ile bir temasımız oldu. Eto’o vasıtası ile kendisiyle irtibata geçtik. Ancak bize sunmuş olduğu rakam çok yüksekti. Yıldız futbolcu olanların rakamları da fazla oluyor. Bu yüzden dolayı bizden yüklü bir miktarda para talebinde bulundu. Bizim önceliğimiz ne vereceğiz beklenti ne olacaktı. Yaş konusu çok sorun olmasa da fiyat olarak anlaşmamız çok zor gözüküyordu. Bu yüzden dolayı şimdi transferde önceliğimiz bir 10 numara üzerine yoğunlaştırdık'' dedi.

Diğer yandan Antalyaspor Jeremy Menez ismini renklerine bağladı. Önümüzdeki sezon Menez transferi ile forvette iddialı olmak isteyen Antalya transfer çalışmalarına devam ediyor.