Süper Lig' in son şampiyonu  Beşiktaş, Süper Lig'e 2 senedir şampiyon olmasına rağmen, Türkiye Kupası ve Avrupa kulvarında büyük zaferlere hasret kalmıştı.

Kupaya son 16 turunda, Avrupa' ya ise çeyrek finalde veda eden Beşiktaş, tüm pozisyonlar için alternatifi bol bir kadro oluşturmayı planlıyor. İşte bu yönde teknik patron Şenol Güneş' in de rızası ile kadroya katılan isim Orkan Çınar oldu. Siyah- beyazlıların 22 yaşındaki futbolcunun transferi adına hem kulübü Gaziantepspor ile hem de kendisi ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Ancak Kartal bu transferi resmiyete dökmek için biraz beklemek zorunda.

UEFA MALİ KRİTER YÜZÜNDEN TRANSFER BEKLEYECEK 

UEFA ile yaptığı anlaşma gereği oyuncu satmadan alamayan Beşiktaş, Orkan' ı açıklamak için oyuncu satmayı bekliyor. Genç yıldızın, siyah- beyazlılar ile 4 senelik mukaveleye imza atacağı ifade edildi. Gaziantepspor'a bon servis bedeli olarak 1 milyon Euro ödenecek.

BEŞİKTAŞ MAÇINDA AYAĞI KIRIKTI

Orkan Çınar, Beşiktaş' ın gündemine ilk defa gelmiyor. Ayağı kırıkken dahi siyah- beyazlılardan teklif almış fakat Gaziantep yüksek fiyat çekince transferi olmamıştı.