Ankaragücü'nde Metin Diyadin İle Yollar Ayrıldı!

Ankaragücü, teknik direktör Metin Diyadin ile yolları ayırma kararı alındı. Başkent ekibinde yeni teknik direktörün Gençlerbirliği'nden ayrılan ve geçtiğimiz sezon Ankaragücü'nde görev yapan Mustafa Kaplan olması bekleniyor.

Ankaragücü'nde Metin Diyadin İle Yollar Ayrıldı!

Ankaragücü'nde teknik direktör Metin Diyadin ile yollar ayrılıyor. Başkan Mehmet Yiğiner ile göreve gelen Metin Diyadin, ligde oynadığı karşılaşmalarda takım performansının kötüye gitmesi sebebiyle, yeni yönetim kurulundan bazı isimlerin kan değişikliğine gidilmesi yönündeki baskısından dolayı Ankara ekibi ile yollarını ayıracak.

Yönetim, deneyimli teknik adam ile karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetme kararı verdi. Kulüp başkanı Fatih Mert, daha önce yaptığı açıklamada ocak ayına kadar hiçbir değişiklik yapmayacağına dair açıklamalarda bulunmasına rağmen Metin Diyadin ile yolları ayırma kararı aldı. Tarafların yarın bir araya gelerek sözleşmeyi karşılıklı feshedecekleri haberi alındı.

MUSTAFA KAPLAN GELİYOR

Teknik direktör arayışlarına ayrılığın resmileşmesinin hemen ardından başlamayı planlayan MKE Ankaragücü'nde yeni teknik direktörün Gençlerbirliği'nden ayrılan ve geçtiğimiz sezon MKE Ankaragücü'nde görev yapan Mustafa Kaplan olması bekleniyor.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR