Bu sezon SüperLig’de başarılı bir grafik çizen Medipol Başakşehir önümüzdeki dönem için çalışmalara başladı. Başakşehir’e Altonordu’dan gelen Cengiz Ünder birçok Avrupa kulübünden teklif geldi.

AVRUPA KULÜPLERİ CENGİZ ÜNDER’İ RADARINA ALDI

Cengiz Ünder bu sene Medipol Başakşehir takımda çok iyi bir çıkış yakaladı. Bu sezon ki başarılı oyun sonrası birçok kulübün gözdesi haline geldi.

MANCHESTER UNİTED’DA İLGİLENİYOR

Medipol Başakşehir’de sergilediği başarılı futbol sonucu İngiliz kulübü Manchester United’ın izleme komitesi oyuncuyu yakından takibe aldı. 20 yaşındaki genç oyuncu ile Alman kulübü Wolfsburg’ta yakından ilgileniyor.

WOLFSBURG YAKINDAN İLGİLENİYOR

Alman kulübü Wolfsburg Medipol Başakşehir’in genç oyuncusunu yakın takibe aldı. Beşiktaş’tan Mario Gomez’i kadrosuna katan Alman ekibi bu transferi de biran önce bitirmek istediği basında yer alan bir diğer iddia.

Diğer yandan Medipol Başakşehir bu sezon Süper Ligde şampiyon olmak için çaba veriyor. Süper Ligde lider olan Beşiktaş ile arasında iki puan Başakşehir Beşiktaş'ın puan kaybetmesini bekliyor. 

Süper Ligin bitimine 3 hafta kalırken Turuncu Beyazlı ekip bu maçlarda liderlik için Beşiktaş'ın puan kaybetmesini bekleyecek.