Ali Koç: Şampiyon Olacağımıza Gönülden İnanıyoruz

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün gerçekleştirdiği olağan yüksek divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: Şampiyon Olacağımıza Gönülden İnanıyoruz

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün gerçekleştirdiği olağan yüksek divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Zor bir mevsim, zor bir süreç... Deprem bölgesinde yaşayan herkese kolaylık diliyorum. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa... Şehitlerimiz var. Bundan dolayı derin bir üzüntü içindeyiz.

“Ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Bir de çığ felaketimiz oldu. Son geldiğimiz noktada, 41 canımız hayatını kaybetti”

“Doğa olayı evet ama bunlarla da bir şekilde baş edebilmemiz, önlem almamız lazım. Yaralarımızı beraberlik içinde saracağız. Devletimizin gücü, halkımızın sorumluluk gücüyle bu zorlu günleri atlatacağımızdan şüphemiz yok. Büyük acılarla başladığımız 2020'de Allah, bize daha büyük acılar yaşatmasın"

"Şampiyonluk yürüyüşünü büyük bir kararlılıkla sürdüren takımımız sorumluluğunun farkında. Her maçını bir final olarak görerek çalışıyorlar. Şu an itibarıyla, son haftalardaki oyunumuzla herkesin gözünde ligin en iyi futbolunu oynayan ve favori olan ekip konumundayız. Takımdaşlık, ekip uyumunun her hafta daha ilerlemesi bizi de çok memnun ediyor. Şampiyon olacağımıza gönülden inanıyoruz. 14 haftamız kaldı. 14 hafta boyunca zor maçlarımız var. Zaman zaman da istemediğimiz sonuçlar alacağız."

"Şampiyon olacağımıza gönülden inanıyoruz. 14 hafta kaldı. Zaman zaman istemediğimiz sonuçlar alabiliriz ama şartlar ne olursa olsun taraftarımızdan ricam 29. şampiyonluk yolunda takımımızı desteklesinler. Şampiyon olacağız ve bu yolda da elimizden gelen her şeyi yapacağız, bundan hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın, takımımıza, hocamıza ve taraftarımıza güveniyoruz"

"Biz göreve geldiğimizden bu yana kaostan uzak durmaya çalıştık, büyük resme odaklandık, ülke futbolunun gelişmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyorduk. Hatta bazı adımlar atarken, camiamızdan gelent tepkileri de biliyorduk, buna rağmen doğru bildiğimizi yapmaya karar verdik" ifadelerinde bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz