Albayrak, Florya'ya Yapılacak Tesis Hakkın Açıklama Yaptı

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray kulübünün her zaman yapılan aralık ayı divan toplantısında açıklamalar yaptı.

Albayrak, Florya'ya Yapılacak Tesis Hakkın Açıklama Yaptı

Albayrak, Florya'ya Yapılacak Tesis Hakkın Açıklama Yaptı

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Florya’yı rüya bir tesis yapacağız. Her şeyi sponsorlarla yapacağız. Florya'yı iki kat aşağı indireceğiz. Basketbolu Florya'dan alıp Türk Telekom Stadyumu'nun oraya alacağız. Florya'yı sadece futbol mekanı yapacağız. Herkesin gurur duyacağı bir yer olacak” dedi.

Florya'nın futbol mekanı olacağını dile getiren Albayrak, “Florya hepimizin hayali olan bir yerdi. Ben Florya’ya farklı bakıyordum. Florya’ya gittiği zaman geceleri uyku tutmadı. Sayın Başkanım Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu ile birlikte Florya’yı almak için gece gündüz çalıştık. İnanıyorum ki 30 milyon insan o gece rahat uyumuştur. Ben de Ankara’ya gittim ama meclisin bahçesinde bile ruhsat alındı ise işin zor olduğunu söylediler. Dün Fatih Terim hocam ve tabii ki yönetim ile beraber uzun uzun Florya’yı konuştuk” dedi.

“ADAYI DA HALLEDECEĞİZ, UĞRAŞIYORUZ”

Galatasaray Adası’nında projeler arasında olduğunu ve bunun için çaba gösterdiklerini belirten Albayrak, “Florya’yı rüya bir tesis yapacağız. Her şeyi sponsorlarla yapacağız. Florya'yı iki kat aşağı indireceğiz. Basketbolu Florya'dan alıp Türk Telekom Stadyumu'nun oraya alacağız. Florya'yı sadece futbol mekanı yapacağız. Herkesin gurur duyacağı bir yer olacak. Allah’ın izniyle adayı da halledeceğiz, işimizi gücümüzü bıraktık onla da uğraşıyoruz. Galatasararay’a gönül vermiş mimar arkadaşlarla görüşüyoruz. Kemerburgaz’dan da vazgeçmiş değiliz, orası Galatasaray’ın anasının ak sütü gibi helalidir” dedi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri