Sezonu Süper Lip ekiplerinden Alanyaspor formasıyla bitiren Daniel Candeias, İskoç ekibi Rangers' transfer oldu.

Edinilenbilgiye göre; Portekizli menajer Pedro Caixinha, vatandaşını İskoçya'ya götürme konusunda büyük bir kademe kaydetti.

Rangers'ın iki senelik sözleşme imzalaması tahmin edilen Candeias için Benfica'ya ise 800 bin euro bonservis ödeyeceği açılandı.
Portekiz basınına açıklamalarda bulunan Candeias'ın menajeri, Alanyaspor'un oyuncuyu bir sezon daha kiralamak istediğini fakat Benfica'yı ikna edemediğini belirtti.

Candeias, böylelikle Rangers'ın bu yaz kadrosuna kattığı dördüncü Portekizli oyuncu olmuş olacak. İskoç ekibi daha öncede eski Fenerbahçeli Bruno Alves'in dışında Dalcio ve Fabi Cardoso'yu renklerine katmıştı.

ANTALYASPOR'DA KADROYU GÜÇLENDİRME PEŞİNDE

Bir başka Akdeniz ekibiAntalyaspor bu sene ligi 5 sırada tamamlamış ancak Konyaspor Türkiye Kupası'nı kazanca Avrupa Ligi'ne katılamamıştı. Önümüzdeki sezon işi şansa bırakmadan Avrupa kupalarına katılacak bir konumda ligi bitirmek isteyen Antalyaspor bunun için kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Bunun için eski Beşiktaşlı Jose Sosa'ya teklif gönderen Antalya olumsuz yanıt alınca rotayı başka yöne çevirdi. Transfer konusunda ser verip sır vermeyen yönetimden , yine Eto vari bir yıldız transfer bekleniyor.