Akıllardaki Soru! Warriors ekibi Beyaz Saray'ı Ziyaret Edecek Mi?

Kazanılan şampiyonluktan sonra Beyaz Saray'a gidilip gidilmeyeceği durumu merak uyandırıyor.

Akıllardaki Soru! Warriors ekibi Beyaz Saray'ı Ziyaret Edecek Mi?

Golden State Warriors ekibi, kazanılan şampiyonluk sonrasında geleneksel olarak düzenlenen Beyaz Saray'a ziyaret konusunda kurgu, spekülasyon yaparak "kararları zaman zaman ve gerektiğinde yapacaklarını" belirtti.

ŞAMPİYONLUKTAN SONRA BEYAZ SARAY' A GİDİP GİTMEME MEVZUSU 

Takımdan gelen açıklama ise "Bugün şampiyonluğumuzu kutlamamız lazım gelmektedir" denerek devam edildi. "Beyaz Saray'dan bir davet almadık fakat bu kararları zaman zaman ve gerektiğinde yapacağız" diyerek açıklamalarda bulundu.

Ekibin yaptığı beyanın yayınlanmasından kısa bir süre evvel, şampiyon olan NBA takımının sahibi Joe Lacob, ESPN'in First Take ile yaptığı röportaj esnasında ihtimal dahilindeki Beyaz Saray ziyareti ile ilgili suallere cevap verdi

LACOB'UN SORULARA KARŞI CEVAPLARI:

"Bu sorunun şimdiden geldiğine şaşırıyorum. Fakat dürüst olmak lazımsa, zamanı geldiğinde düşüneceğimiz bir konu. Daha net değil." diyerek belirtti.

Golden State Warriors Washington D.C. gezisi planları ile alakalı suallerekibin ikinci NBA şampiyonluğunu kazanmasından sadece bir kaç saat sonra ortaya çıkmıştı.

Hatırlanacağı gibi Golden State Warriors, Cleveland Cavaliers' ı yenerek şampiyonluğa erişmişti. Maçın en değerli oyuncusu (MVP ) ödülü ise Durant'a gitmişti.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri