Ahmet Nur Çebi'den Çarpıcı Açıklamalar

Şampiyonluk yarışında ilerleyen Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi, özel açıklamalarda bulundu, ekipteki olumsuz havanın kaybolduğunu belirtti.

Ahmet Nur Çebi'den Çarpıcı Açıklamalar

Ahmet Nur Çebi'den Çarpıcı Açıklamalar

Siyah-beyazlı ekibin başkanı, Sergen Yalçın eşliğinde 2’de 2 yaptıklarını vurguladı, “Hocamızın takıma hava getirdiği bir gerçek. Ümraniye’de çok güzel bir birliktelik var. Yakaladığımız bu hava önümüzdeki maçlara da yansıyacaktır. Biz de yönetim olarak hem maddi hem de manevi olarak Ümraniye’yi ihmal etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı

Yönetim kurulu olarak ardında kalan üç aylık zamanda, oyuncu ve personel maaşlarını ödediklerini söyleyen Çebi şöyle konuştu:

“Efendim medyada maaşların ödenmediği konusunda yayınlar yapılıyor. Bakın, biz üç ay oldu göreve geleli. Bu süreçte futbolcu ve personel maaşlarını ödüyoruz. Geriye dönük, yani bizim olmadığımız dönemlerden kalan ve ödenmeyen paralar var. Bizler yönetim olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Yani ekonomik anlamda Ümraniye’yi gözardı etmiyoruz, edemeyiz. Oranın krizden etkilenmemesi konusunda titiz davranıyoruz, bulup, buluşturuyoruz”

‘Zor maçlar var’

“Sergen Yalçın hocamızın takıma hava getirdiği gerçek. Bu hava önce Rize, ardından Gaziantep maçlarına yansıdı ve iki galibiyet aldık. Şimdi bundan sonrası önemli, üst üste çok ciddi maçlar oynayacağız. Ümraniye’de çok güzel bir birliktelik var, bunu da gözlemliyoruz. Sergen hocamızla bu yakaladığımız hava önümüzdeki maçlara da yansıyacaktır. Biz de yönetim olarak hem maddi hem de manevi olarak yakalanan bu havaya destek olacağız, Ümraniye’yi ihmal etmeyeceğiz”

‘Boateng’in Yararlı Olacağını Gördük’

“Boateng’in yararlı olacağını gördük. Takıma bu kadar kısa sürede uyum sağlaması, Ümraniye’de işlerin yolunda gittiğinin en büyük göstergesidir. Elbette camiya da büyük görevler düşüyor. Bu zorlu sürecin kol kola girerek, üstesinden gelebiliriz. Taraftarlarımız sağolsun, takımı hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Onların pozitif enerjileri sahaya olumlu yansıyor, kendilerine teşekkür ederim. Her geçen hafta daha iyi olacağımıza inanıyorum”

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz