Ahmet Nur Çebi: Hile Hurda Düşünmüyoruz. Biz Beşiktaş’ız, Neysek Oyuz

Beşiktaş, TAB Gıda arasında bugün düzenlenen imza töreni ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Ahmet Nur Çebi: Hile Hurda Düşünmüyoruz. Biz Beşiktaş’ız, Neysek Oyuz

Beşiktaş, TAB Gıda arasında bugün düzenlenen imza töreni ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Düzenlenen törende Başkan Ahmet Nur Çebi gündemle akalı açıklamalarda bulundu.

İŞTE AHMET NUR ÇEBİ’NİN AÇIKLAMALARI:

"TFF'nin lisanslama bölümünden koyulmuş olan sınırlar, sadece Beşiktaş'ı değil diğer takımları ilgilendiriyor. Transfer yapabilecek noktaya, kurum ile yaptığımız görüşmeye rağmen gelmiyorlar. Esnemiyorlar. Kendileri bu konuda taviz vermeyeceklerini defalarca söylediler. Biz hala ısrarcı şekilde değiştirmelerini, tekrar açıklık getirmek istiyorum, içerisinde bulunan, hakkımız olan durum. 30-40, 40-30 konuları TFF’nin takdirinde, saygı duyuyorum. İşin esası gelir ile gider esaslarına dayanan konularda hakkımız var. Faiz bu ülkenin en büyük belası.
Biz de normal hakkımız istiyoruz. Bunun bize yansıtılması konusunda ısrar ediyoruz. Beşiktaş'ı riske edebilecek hiçbir şeye girmek istemiyorum.
Yönetim kurulumuzun da kararı bu. Biz burayı toparlamaya ve zayiatları sonlandırmaya geldik"

LİMİT İÇİN HERHANGİ BİR FORMÜL VAR MI?

"Hile hurda düşünmüyoruz. Biz Beşiktaş’ız, neysek oyuz. Bir taraftarımızı bile zan altında bırakacak bir hileye hurdaya başvurmayız"

TFF, LİMİT AŞAN KULÜPLER İÇİN KURALLARI ESNETİR Mİ?

"Tahmin etmiyorum böyle bir şey yapmayacağını. Büyük bir suç ve günah. Bir şey varsa vardır, kurallar vardır, herkes uyar. Geriye dönük çok ciddi suçlamalar ve zan altında kalırlar. Sanmıyorum böyle bir şey yapabileceklerini.” Açıklamalarında bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri