Süper Ligi şampiyon olarak bitiren Beşiktaş’ın bayrağı, Büyükçekmece’de bulunan Şampiyonlar Anıtı’nda göndere çekildi. Düzenlenen faaliyete iştirak eden Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz için şok edici açıklamalar yaptı.

Transferle alakalı olarak Çebi, “Şuan birinin adı yok. Tarif şu; bir stopere imza attıracağız. Onun haricinde de başka transferimiz olmayacak. Giden olursa onun yerine birini takviye edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BURAK YILMAZ KİM ?

Çin Süper Ligi’nin Beijing Guoan takımında oynayan milli futbolcu Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a geleceği şeklinde çıkan haberlerin sorulması karşısında Çebi, “Burak Yılmaz kim. Ben tanımıyorum, bilmiyorum” sözleriyle yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

Başkan Fikret Orman transfere onay vermiş ve çalışmalar başlamıştı.

Vincent Aboubakar transferini bitirmek isteyen Siyah Beyazlı takım Milli futbolcu Burak Yılmaz’ı da renklerine katarak kadrosunu güçlendirmek istiyor. Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman’da Burak Yılmaz hakkında “Burak’ın Beşiktaş’a gelmesine sıcak bakıyorum” açıklamasından sonra teknik direktör Şenol Güneş’te bu transfere onay verdi.

Çebi'nin bu açıklamalarının ardından Beşiktaş yönetiminin transfer konusunda nasıl bir adım atacağı merak konusu.