Ahmet Nur Çebi: Ben Kellemi Koymuşum Başka Koyacak Bir Şeyim Kalmamış

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugün gerçekleştirilen Divan Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi: Ben Kellemi Koymuşum Başka Koyacak Bir Şeyim Kalmamış

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugün gerçekleştirilen Divan Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE AHMET NUR ÇEBİ’NİN AÇIKLAMASI:

"Amatörlere olan sempatimi kimseyle tartışmam. Gelir gider bütçelerini dengeleyecek bir şey oluşturmamız lazım. Altyapıdan oyuncularımız çıkıyor ama biz değerlendiremiyoruz. Her şey yapılmış gibi gözükse dahi güreşçilerimizin boks şubemizin nerelerde antrenman yaptığını gördükten sonra ben çok üzüldüm"

"Futbolda takımımımızı bu süreç içerisinnde tartışacak bir konumda değiliz. Dünkü maç bizi üzmüş olabilir ama daha iyi oynayan ve birbirine kenetlenmiş bir takım görmekten dolayı mutluyuz, umudumuz arttı."

“Biz kurullarla temas halindeyiz. Sürekli baskı yapıyoruz ancak bunun nasıl yapılacağıa da bırakın biz karar verelim. Artık eski ve yaşlı hakem istemiyoruz dedim. Gençlerle bu işi yapalım dedim, yapacaksa hatayı gençler yapsın geleceğimizi kurtaralım.”

“VAR konusudur geliyor gidiyor. Şeffaf olun açıklayın. Şeffaf olmayan bir toplum mutlu olmaz. Yok diyorlar açıklanamaz.
Göztepe maçında olay belli, kural hatası yapıldı. IFAB'ın ne yazdığını bize açıklanmasını istiyoruz. Tahkim inşallah hakkımızı iade edecektir, etmezse de artık futbol kanunlar sadece Tahkim ile bitmiyor"

“İbra konumuz oldu ve sayın Orman 2-3 hafta evvel televizyona çıktı. Orada bazı konuşmalar yaptı. Ben kendisiyle iligli bildiğim bilmedİğim şeyleri konuşmak istemiyorum. Artık zaten araştırma da başladı. Dolayısıyla o konuya girmek istemiyorum. Şahsımla ilgili söyledikleriyle konuşacağım.”

“Konu ibra ile başlıyor. Futbol AŞ'de ibra edilmedi ve kızgın olduğunu söyledi Fikret Orman. Ben o zaman da söyledim. Bu konu şahsileştirecek bir konu değil. Bu konu senle Beşiktaş arasındaki konu. Konu Beşiktaş ise benim için akan sular durur. Ben onun aklanması için bir fırsat olduğunu söylemişken o televizyona çıktı. Erzurumspor maçının arkasında hocayı kamuoyu önünde yöneticiler tartışmayacak. Yahu benim yönetimim nerede tartışmış? Ben zaten gereken hocaya desteği verdim 6-7 maç alarak. Hocaya karşı bizim tartışmamız yok. Şenol Hoca'nın şampiyonluğu kaçırdığımız sezon onlar tarafından küstürüldüğünü çok iyi biliyorum.”

“Futbol AŞ'ye girmemişim, göğsümü koyacakmışım. Yahu ben kellemi koymuşum başka koyacak bir şeyim kalmamış. Ben zamanında Futbol AŞ'ye girmemişim. Yahu o kadar istekli arkadaşlarımız vardı ki ben ağabey olarak başımı eğdim, tamam dedim. Futbol AŞ'de görev yapacağına inandığım bir ekip kurdum oraya.” İfadelerinde bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz