Adı Sarı Lacivertli takım ile sık sık anılan Nijeryalı genç oyuncu Ahmed Musa, Fenerbahçe hakkında konuşma yaptı. İngiliz ekibi Leicester City'de forma giyen Ahmed Musa, ülkesi Nijerya'nın kampında Fenerbahçe ile ilgili sorulan soruları yanıtladı.

''BANA GELEN BİR TEKLİF YOK''

Leicester City’de forma giyen genç oyuncu, Sarı Lacivertli takım hakkında sorulan sorulara şu şekilde yanı verdi: ''Bu konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Bana şuana kadar gelen herhangi bir net teklif yok. Olsa menajerlerim zaten bunu bana açıklardı. Şuan sadece Nijerya Milli Takım maçına odaklanmış bir haldeyim'' dedi.

Geçen yıl Rus ekibi CSKA Moskova'dan 19 milyon Euro’ya İngiliz ekibi Leicester’a transfer olan Ahmed Musa, çıkmış olduğu 32 karşılaşmada 4 gol atma başarısı gösterdi.

''İNGİLTERE'DEN AYRILMAYACAĞIZ''

Ahmed Musa’nın menajeri Tony Harris Fenerbahçe ile adı geçen futbolcusu ile ilgili İngiliz basınına şu açıklamaları yaptı: ''Konuşulan bu olaylar sadece bir dedikodudur. Gerçeklik payı olmayan olaylardır. Elbette Fenerbahçe çok iyi bir takımdır. Ancak bize gelen bir teklif yok ve biz İngiltere’den ayrılmayacağız'' dedi.