Ağaoğlu: Bu 10 yıl içinde hiç mi kaos yaşanmadı?

Trabzonspor Kulübü'nün Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor dergisinin bu ayki sayısında "Hiç mi zor zamanlardan geçmedi Trabzonspor? Bilakis, şampiyonluğumuzun çalınmasıyla perdesi açılan bu 10 yıl, Trabzonspor için kaos ve ızdırap dolu zamanlar demekti." ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu: Bu 10 yıl içinde hiç mi kaos yaşanmadı?

Ağaoğlu: Bu 10 yıl içinde hiç mi kaos yaşanmadı?

Trabzonspor Ekibinin Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor dergisinin bu ayki sayısında bulunan yazısında, acısıyla tatlısıyla, hüznü, coşkusu ve asla bitmeyen şampiyonluk hedefiyle koskoca 10 seneyi ardında bıraktıklarını söyledi.

İşte Ağaoğlu'nun açıklamaları:

"Bu 10 yıl içinde hiç mi kaos yaşanmadı? Hiç mi zor zamanlardan geçmedi Trabzonspor? Bilakis, şampiyonluğumuzun çalınmasıyla perdesi açılan bu 10 yıl, Trabzonspor için kaos ve ızdırap dolu zamanlar demekti. Ama büyük camiaların gücü böyle travma anlarında belli olur. Alınan hatalı kararlara, yapılan yanlış uygulamalara ve ortaya konan yönetim zafiyetlerine rağmen Trabzonspor ve camiası kendisini toparlamayı bildi." 

"Yeni bir 10 yıla kucak açtığımız günler itibarıyla 2019-2020 Cemil Usta Futbol Sezonu'nun da devre arasına girmiş bulunuyoruz. Devreyi 32 puanla tamamlarken doğru bir hazırlık süreci ve maddi gücümüz ölçüsünde gerçekleştirmeyi arzuladığımız takviyelerle sezonunun ikinci yarısına daha güçlü başlamak istiyoruz. 2020 yılının idari, ekonomik, sportif ve kurumsal yapısı itibarıyla Trabzonspor'un gücüne güç kattığı bir sene olmasını dilerken, diğer yandan 2020'lerin 'altın çağ' olarak adlandırdığımız 1970'li yılları çağrıştırır güzellikte geçmesini temenni ediyorum. 2020'ler, mazimizin o efsane döneminde olduğu gibi, alın terimiz, mücadelemiz ve kendi evlatlarımızla başarılara doyduğumuz bir 10 yıl olsun."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri