Siyah Beyazlı takımın sezon başında Barcelona'dan renklerine kattığı Adriano için Çin kulüpleri devreye girdi. Geçen sezon iyi bir performans ortaya koyan Adriano için Çin takımları şimdiden sıraya girmiş durumda. 

ÇİN TAKIMLARI BEŞİKTAŞ'IN KAPISINDA

Kara Kartal'daki ilk sezonunda lig şampiyonluğu yaşayan Adriano, özellikle Çin'den gelen teklifler sonrası Siyah Beyazlı takımın kafası bir hayli karıştı.

ÇİN'DEN 13 MİLYON EUROLUK TEKLİF GELDİ 

Konu ile ilgili edinilen bilgiye göre menajerlerin, tecrübeli sol bek konusunda Siyah Beyazlı takımın kapısını çaldıkları belirtti. Menajerlerin, bu oyuncu için Çin’den 10 ila 13 milyon Euro arasında tekliflerin olduğunu bilgisine ulaşıldı. 

Siyah Beyazlı takımın kurmaylarının ise sözlü gerçekleştirilen bu görüşmeye sıcak bakmadıkları gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kara Kartal ayrıca tekliflerin resmi bir şekilde olmadığını ve gelmesi halinde değerlendirmeye alacağını söylediler.  

ŞENOL GÜNEŞ ONAY VERECEK

Siyah Beyazlı takımın teknik hocası Şenol Güneş’in de, iyi bir teklif gelmesi halinde Adriano’nun satılmasına onay vereceği belirtiliyor. Özellikle Şenol Güneş’in böyle bir karar halinde Adriano'yu satarak maddi anlamda bir kazanç elde etmek isteyeceği düşünülüyor.