Acun Ilıcalı: 'Fenerbahçe'ye Başkanlık Hayalim Yok'

Hollanda ekiplerinden Fortuna Sittard'ı satın alan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'ye başkan olmak gibi bir hayalinin olmadığını ifade etti.

Acun Ilıcalı: 'Fenerbahçe'ye Başkanlık Hayalim Yok'

Acun Ilıcalı: 'Fenerbahçe'ye Başkanlık Hayalim Yok'

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu ve Fenerbahçe'ye başkan olmak gibi bir hayalinin olmadığını belirtti.

Fenerbahçe'yi çok seviyor olmasına karşın başkanlık gibi planının olmadığını da aktaran, "Fenerbahçe Başkanı olmak için o konsantrasyonda olman lazım. Fenerbahçe Başkanı olma hayalim yok. Fenerbahçe stadının önünde yatardım. Fenerbahçe'nin her durumda yanında olurum. Fenerbahçe maçına gitmek için gece 12'den ertesi gün öğleye kadar stadın önünde yatardım. 13'teki maça girmek için. Normal değildim, öyle bir Fenerbahçeliyim." şeklinde konuştu.

'BAŞKAN HATALARDAN DERS ÇIKARDI'

Başkan Ali Koç'un da dersler aldığını belirten ünlü televizyoncu, "Ali Koç'u şöyle görüyorum; herhangi bir olayı bir öğrenme süreci vardır. Bu bir gerçek. Bu ne kadar hızlı olursa başarı o kadar çabuk geliyor. Başkanımız da şu anda bence belli hatalar yaptı bu da çok normaldi. O hatalardan derslerini çıkardı. Bir şekilde hataları azaltarak başarıya doğru gitmeye çalışıyor. O konuda destek veriyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR