Siyah Beyazlı takımın yeni dönem için kadrosunda tutmaya çalıştığı Vincent Aboubakar, kariyerine kulübü Porto'da devam edecek. 

Bu haberi ortaya çıkaran Portekiz'in Ojogo gazetesi. Ortaya çıkan haberde Porto'nun yeni teknik patronu Sergio Conceiçao'nun Kamerunlu golcüyü kadrosunda tutmak istediği bilgisi verildi. 

PORTO ABUBAKAR'I BIRAKMIYOR

Porto'nun eski teknik direktörü Nuno Santo’nun Aboubakar’ın dönmeyeceğini söylemesine rağmen, Conceiçao’nun kararının farklı olduğu bildirildi.
Bu gelişmelerden sonra Porto'nun Aboubakar ile yeni bir anlaşmada yapması bekleniyor. 

Diğer yandan Beşiktaş transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Kara Kartal geçen dönem ezeli rakibi Fenerbahçe'de top oynayan Hollandalı futbolcu Jeremain Lens'i transfer listesine aldı. Kanarya Lens için klubü Sunderland ile görüşmeye geçecek. 

LENS ÖNCELİĞİNİ FENERBAHÇE'YE VERMİŞTİ

Hollandalı futbolcu Jeremain Lens yapmış olduğu açıklamada ilk tercihinin eski takımı Fenerbahçe olduğunu söyledi. Ancak Sarı Lacivertli takım ile ekonomik koşullarda anlaşamayan Lens'in başka takıma transfer olması bekleniyor. Siyah Beyazlı takımın patronu Fikret Orman bu gelişmelerden sonra devreye girerek Hollandalı yıldızı kadroya katmak için kulübü Sunderland ile görüşme yapacak.