20 Eylül 2019
  • Istanbul 21.67°
  • Ankara 14°
  • Izmir 17.22°
İmsak 05:16
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:30
Akşam 19:14
Yatsı 20:34
BIST100.339
Dolar5,7222
Euro6,3311
Altın276,60

Abdullah Avcı Otizmde Farkındalık Gecesine Katıldı

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Boğaziçi Otizm Gençlik ve Spor Kulübü tarafından, "Seçemedikleri hayata ortak ol" sloganıyla düzenlenen otizmde farkındalık gecesine katıldı.

Abdullah Avcı Otizmde Farkındalık Gecesine Katıldı

Avcı, "Onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz." dedi.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Boğaziçi Otizm Gençlik ve Spor Kulübü tarafından, "Seçemedikleri hayata ortak ol" sloganıyla düzenlenen otizmde farkındalık gecesine katıldı.

"DESTEK OLMAK İSTİYORUZ"

Baltalimanı'nda düzenlenen "Seçemedikleri hayata ortak ol" otizm farkındalık gecesinde Avcı'nın yanı sıra sanatçılar Altay ve Cengiz Kurtoğlu da yer aldı. Gecede açıklamalarda bulunan Avcı, "Otizmde farkındalık oluşturmak adına düzenlenen bir organizasyon için buradayız. Bu akşam 6.'sı yapılıyor ve ben de son üç organizasyonda bizzat bulundum. Hafta içinde de derneği kulübümüze davet ettik. Onları tesislerimizde ağırladık. Oyuncularımızla, teknik kadromuzla birlikte oldular. Elimden geldiğince, eğitim ve sağlıkla ilgili yapılan bütün organizasyonların içinde olmaya çalışıyorum. Farkındalık ve destek olmaya çalışıyorum. O gün de bu günlerden bir tanesi. Hayatta en önemli şey sağlık. Allah'ın bize verdiklerini nasıl tekrar iade edebiliriz, çocuklara nasıl destekte bulunabiliriz diye buradayız. Kulübümüze ziyaret ettiklerinde çok mutlulardı. Onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. Biz bütün bu organizasyonların içinde bulunmak istiyoruz. Kulübüz ve biz buna destek olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

BAŞAKŞEHİRLİ FUTBOLCULARIN FORMALARI AÇIK ARTTIRMAYLA SATILDI

Cengiz Kurtoğlu ve Altay'ın şarkılarıyla destek olduğu gecede Medipol Başakşehirli futbolcular Emre Belözoğlu ve Edin Visca'nın formaları açık arttırmayla satıldı. 

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz