Rusya' nın köklü basketbol kulüplerinden olan CSKA Moskova ile yollarını ayıran ve Anadolu Efes' in radarında bulunan ABD' li guard oyuncu Aaron Jackson, Olimpiakos' un yaptığı iki senelik mukavele teklifini kabul etmedi.

Thomas Heurtel ile yollarını ayıran Anadolu Efes, Jayson Granger' ın da İspanya' ya olası transferini düşünerek gelecek sezona yeni bir guard değişikliği ile başlamayı heedfliyor.

LİSTEDEKİ BİR DİĞER İSİM AARON JACSON OLDU

Ricky Ledo' yu kadrosuna katarak skorer guard eksiğini kapatan lacivert beyazlıların, sıradaki hedefi CSKA Moskova ile ipleri koparan Aaron Jackson.

2009- 2010 sezonunda Antalya Büyükşehir Belediyespor forması giyerek Avrupa kariyerine başlayan 31 yaşındaki bsaketbolcu, 4 sezonluk Rusya macerasından sonra geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldığını beyan etmişti.

Anadolu Efes ve Olympiakos ile temasını sürdüren ABD' li guard, Yunan ekibinin yaptığı iki yıllık sözleşme teklifini reddettiğini dün kırmızı beyazlıların yönetimine bildirdi.

Jackson' ın bu kararının ardından Anadolu Efes' in teklfini kabul etmesi veya NBA' de free agent döneminde alabileceği teklifleri beklemesi tahmin ediliyor.