65 Yaş Üstü Taraftarlara Ücretsiz Maç

Yukatel Denizlispor'un teknik adamı Bülent Uygun, corona virüs tedbirler kapsamında gerçekleşen "evde kal" çağrısına konuşma yaptığı bir video yayınlayarak destek verdi.

65 Yaş Üstü Taraftarlara Ücretsiz Maç

65 Yaş Üstü Taraftarlara Ücretsiz Maç

Bülent Uygun, resmi sosyal medya hesabından paylaştığı video'da "Canım Türkiye'm lütfen evinde kal. Sevgili Denizliler Allah rızası için evinizde kalın. Bu bir grip virüsü değil. Bu öldürücü bir salgın. Ve dolayısıyla hepiniz birer doktor gibi, hijyeninizden sorumlusunuz. O yüzden evinizde kalın, sağlıcakla kalın. Allah rızası için ve lütfen kalın. Çünkü ülke, vatan ve bütün sevdiklerin için lütfen evinizde kalın. Birbirinizle kaldığınızda da sevgiyle ve aşkla bakın." ifadelerini kullandı.

- 65 yaş üstü taraftarlar ücretsiz maç izleyecek

Yukatel Denizlispor, evinde gerçekleştireceği ilk taraftarlı karşılaşmada 65 yaş üstü seyircilerden ücret alınmayacağını duyurdu.

Kulüpten paylaşılan açıklamada ise, "Eli öpülesi, 65 yaş üstü değerli büyüklerimiz; bugünlerde öncelikle kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri korumak amaçlı almış olduğu karara uymalısınız. Bugünlerde evde çok sıkıldığınızı biliyor ve ilk seyircili maçımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz. 65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz." sözlerine yer verildi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR