Futbolseverlerin adeta iple çektiği Dünya Kupası heyecanı start alıyor. 8 grupta toplam 32 takımın mücadele vereceği 2018 FIFA Dünya Kupası, Rusya’da düzenlenecek.

Birbirinden değerli oyuncuların milli formalarla mücadele edeceği 2018 FIFA Dünya Kupası C Grubu ilk karşılaşmasında Peru ile Danimarka karşı karşıya gelecek.

Peru Danimarka Maçı Ne Zaman?

Fransa ile Avustralya’nın kozlarını paylaşacağı 2018 FIFA Dünya Kupası C Grubu ilk karşılaşması 16 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak.

Peru Danimarka Maçı Hangi Kanalda?

Nefesleri kesecek karşılaşmayı TRT1 ve TRT4K ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Peru’nun Dünya Kupası Kadrosu

Kaleci: Pedro Gallese (Veracruz), Jose Carvallo (UTC), Carlos Caceda (Municipal)

Defans: Luis Advincula (Lobos), Miguel Araujo (Alianza Lima), Aldo Corzo (Universitario), Nilson Loyola (Melgar), Christian Ramos (Veracruz), Alberto Rodriguez (Junior), Anderson Santamaria (Puebla), Miguel Trauco (Flamengo)

Orta Saha: Pedro Aquino (Lobos), Wilmer Cartagena (Veracruz), Christian Cueva (Sao Paulo), Edison Flores (Aalborg), Paolo Hurtado (Vitoria Guimaraes), Andy Polo (Portland Timbers), Renato Tapia (Feyenoord), Yoshimar Yotun (Orlando City)

Forvet: Paolo Guerrero (Flamengo), Andre Carrillo (Watford), Raul Ruidiaz (Morelia), Jefferson Farfan (Lokomotiv Moskova)

Danimarka’nın Dünya Kupası Kadrosu

Kaleci: Kasper Schmeichel (Leicester City), Jonas Lossl (Huddersfield Town), Frederik Ronow (Brondby)

Defans: Andreas Christensen (Chelsea), Simon Kjaer (Sevilla), Mathias Jorgensen (Huddersfield Town), Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach), Henrik Dalsgaard (Brentford), Jens Stryger (Udinese), Jonas Knudsen (Ipswich Town)

Orta saha: Christian Eriksen (Tottenham), Lasse Schone (Ajax), Lukas Lerager (Bordeaux), Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruna), William Kvist (Kopenhag), Thomas Delaney (Werder Bremen)

Forvet: Andreas Cornelius (Atalanta), Kasper Dolberg (Ajax), Martin Braithwaite (Bordeaux), Nicolai Jorgensen (Feyenoord), Pione Sisto (Celta Vigo), Viktor Fischer (Kopenhag), Yussuf Poulsen (Leipzig)

Peru Maç Programı

16 Haziran (TSİ: 19.00): Peru-Danimarka

21 Haziran (TSİ: 18.00): Fransa-Peru

26 Haziran (TSİ: 17.00): Avustralya-Peru

Danimarka Maç Programı

16 Haziran (TSİ: 19.00): Peru-Danimarka

21 Haziran (TSİ: 15.00): Danimarka-Avustralya

26 Haziran (TSİ: 17.00): Danimarka-Fransa

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.