Dünyanın ülkeler düzeyindeki en büyük organizasyonu olan Dünya Kupası’nda 32 takım, 4’er takımlı 8 grupta kıyasıya mücadeleler verecek ve bu karşılaşmalar 1 ay boyunca devam edecek. Birbirinden heyecanlı, nefes kesecek karşılaşmalar TRT1, TRT4K ve TRTSPOR kanallarından canlı olarak seyredilebilecek.
2018 FIFA Dünya Kupası’nda "Hangi maç hangi kanalda?" sorusuna yanıt arayanlar haberin devamında bu soruya yanıt bulabilir…
İşte Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası maç programı ve maç saatleri…
Perşembe 14 Haziran 2018
A Grubu
18:00 Rusya - Suudi Arabistan
Cuma 15 Haziran 2018
A Grubu
15:00 Mısır - Uruguay
B Grubu
18:00 Fas - İran
21:00 Portekiz - İspanya
Cumartesi 16 Haziran 2018
C Grubu
13:00 Fransa - Avustralya
19:00 Peru - Danimarka
D Grubu
16:00 Arjantin - İzlanda
22:00 Hırvatistan - Nijerya
Pazar 17 Haziran 2018
E Grubu
15:00 Kosta Rika - Sırbistan
21:00 Brezilya - İsviçre
F Grubu
18:00 Almanya - Meksika
Pazartesi 18 Haziran 2018
F Grubu
15:00 İsveç - Güney Kore
G Grubu
18:00 Belçika - Panama
21:00 Tunus - İngiltere
Salı 19 Haziran 2018
A Grubu
21:00 Rusya - Mısır
H Grubu
15:00 Kolombiya - Japonya
18:00 Polonya - Senegal
Çarşamba 20 Haziran 2018
A Grubu
18:00 Uruguay - Suudi Arabistan
B Grubu
15:00 Portekiz - Fas
21:00 İran - İspanya
Perşembe 21 Haziran 2018
C Grubu
15:00 Danimarka - Avustralya
18:00 Fransa - Peru
D Grubu
21:00 Arjantin - Hırvatistan
Cuma 22 Haziran 2018
D Grubu
18:00 Nijerya - İzlanda
E Grubu
15:00 Brezilya - Kosta Rika
21:00 Sırbistan - İsviçre
Cumartesi 23 Haziran 2018
F Grubu
18:00 Güney Kore - Meksika
21:00 Almanya - İsveç
G Grubu
15:00 Belçika - Tunus
Pazar 24 Haziran 2018
G Grubu
15:00 İngiltere - Panama
H Grubu
18:00 Japonya - Senegal
21:00 Polonya - Kolombiya
Pazartesi 25 Haziran 2018
A Grubu
17:00 Suudi Arabistan - Mısır
17:00 Uruguay - Rusya
B Grubu
21:00 İran - Portekiz
21:00 İspanya - Fas
Salı 26 Haziran 2018
C Grubu
17:00 Avustralya - Peru
17:00 Danimarka - Fransa
D Grubu
21:00 Nijerya - Arjantin
21:00 İzlanda - Hırvatistan
Çarşamba 27 Haziran 2018
E Grubu
21:00 Sırbistan - Brezilya
21:00 İsviçre - Kosta Rika
F Grubu
17:00 Güney Kore - Almanya
17:00 Meksika - İsveç
Perşembe 28 Haziran 2018
G Grubu
21:00 Panama - Tunus
21:00 İngiltere - Belçika
H Grubu
17:00 Japonya - Polonya
17:00 Senegal - Kolombiya
Cumartesi 30 Haziran 2018
Eleme turu
17:00 C Grubu birincisi - D Grubu ikincisi
21:00 A Grubu birincisi - B Grubu ikincisi
Pazar 1 Temmuz 2018
Eleme turu
17:00 B Grubu birincisi - A Grubu ikincisi
21:00 D Grubu birincisi - C Grubu ikincisi
Eleme turu
17:00 E Grubu birincisi - F Grubu ikincisi
21:00 G Grubu birincisi - H Grubu ikincisi
Salı 3 Temmuz 2018
Eleme turu
17:00 F Grubu birincisi - E Grubu ikincisi
21:00 H Grubu birincisi - G Grubu ikincisi
Cuma 6 Temmuz 2018
Eleme turu
17:00 1. Çeyrek finalist - 2. Çeyrek finalist
21:00 5. Çeyrek finalist - 6. Çeyrek finalist
Cumartesi 7 Temmuz 2018
Eleme turu
17:00 7. Çeyrek finalist - 8. Çeyrek finalist
21:00 3. Çeyrek finalist - 4. Çeyrek finalist
Salı 10 Temmuz 2018
Eleme turu
21:00 Yarı Finalist 1 - Yarı Finalist 2
Çarşamba 11 Temmuz 2018
Eleme turu
21:00 Yarı Finalist 3 - Yarı Finalist 4
Cumartesi 14 Temmuz 2018
Eleme turu
17:00 1. Yarı final mağlubu - 2. Yarı final mağlubu
Pazar 15 Temmuz 2018
Final
18:00 1. Yarı final galibi - 2. Yarı final galibi
Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.