12 Dev Adam'ın Biletleri Yok Satıyor!

A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın 2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu'nda karşılaşacağı İsveç karşılaşmasının biletlerinin bittiği ifade edildi.

12 Dev Adam'ın Biletleri Yok Satıyor!

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu'nda çıktığı iki maçı kazanarak liderlik koltuğuna oturan A Milli Erkek Basketbol Takımı, elemelerin ikinci devresinde İsveç ile deplasmanda mücadele edecek. Stockholm'deki Hovet Arena'da 23 Şubat'ta gerçekleşecek karşılaşma evvelinde, İsveçliler mücadeleye yoğun ilgi gösterdi. İsveç Basketbol Federasyonu tarafından gelen yazılı beyanda 7 bin 500 kapasiteli salonda yapılacak maçın biletlerinin hepsinin tükendiği ifade edildi.

FIBA DÜNYA KUPASI ELEMELERİ'NDE İKİNCİ MAÇLAR DEPLASMANDA OYNANACAK

2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası'na kazandığı iki maç ile lider olan 12 Dev Adam, ikinci pencerede oynayacağı ilk maçında 23 Şubat'ta İsveç, ikinci karşılaşmasında ise 26 Şubat'ta Letonya ile deplasmanda karşılaşacak. Elemelerde ilk turun 3. ayağındaki mücadeleler ise Haziran ayında gerçekleşecek. Üç aşamada oynanan maçlardan sonra gruplarında ilk üç sırada olan ekipler ikinci tura geçmeye hak kazanıp 4,5 ve 6. penceredeki maçları oynayacaklar.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR