Sinem Kobal'ın Projesi İptal Oldu

Romantik Komedi filmi serilerinin başrol oyuncularından olan Sinem Kobal'a yapım şirketinden kötü haber geldi. Romantik Komedi 3 filminin çekimlerinden vazgeçildi.

18.06.2018-14:26 - (Son Güncelleme: 18.06.2018-13:42)Sinem Kobal'ın Projesi İptal Oldu

Güzel oyuncu Sinem Kobal, Romantik Komedi 3 filminin çekimleri için kamera karşısına geçmeye hazırlanırken yapım şirketinden kötü haber geldi.

Güzel oyuncunun film için 1 milyon TL istediği için kadronun dışında tutulduğu iddia edilmişti. Sinem Kobal hakkında çıkan bu haberleri yalanlamıştı.

Romantik Komedi filmlerinin yapımcılığını üstlenmiş olan yapım şirketinden kötü bir haber geldi. Yapım şirketi filmin bütçesinin yüksek olması nedeni ile projeden vazgeçti.

Yapım şirekti olan Boyut Film'in böyle bir karar vermesinin nedeni, Romantik Komedi 3 ile aynı dönemde çekimlerine başlanacak olan Mucize 2 filminin bütçesi oldu. Yapım şirketi ellerinde bulunan bütün bütçeyi Mucize 2 filmine harcamaya karar verdi.

Çekimlerinin yapılmasına karar verilseydi Romantik Komedi 3 filminin bu serisinde Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Gürgen Öz ve Gökçe Özyol da rol alacaktı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR