Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülen Avukat Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nun Eşi Ece Erken’den Haber Alınamıyor!

Ünlü oyuncu ve sunucu Ece Erken’in silahlı saldırıya kurban giden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatını kaybetmesinin ardından ünlü sunucudan haber alınamıyor...

27.01.2022-09:40 - (Son Güncelleme: 27.01.2022-09:49)

Geçtiğimiz yıl hayatlarını birleştiren Ece Erkenile eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, mutlu beraberliklerini sürdürüyordu. Eski eşinden iki çocuğu olan avukat ve Beşiktaş eski yönetim kurulu üyesi olan Mahmutyazıcıoğlu dün gece korkunç bir saldırıya uğradı. Yeşilköy’de Balıkçılar Çarşısı’nda bulunan avukat, saat 00:30 sıralarında kimliği belirlenmeyen kişiler tarafından üzerine yedi el ateş edildi. Olay yerinde ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu’na ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldı. İlk müdahaleden sonra hastaneye kaldırılan avukat, kan kaybından yaşamını yitirdi. Bu acı haber sonrası ünlü sunucu Ece Erken’den haber alınamadığı ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının sunucusu Bircan Bali hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Ece Erken hakkında duygularını dile getirdi. 

BALİ: ECE’YE KİMSE ULAŞAMIYOR

Sunucusu olduğu magazin programında olaya dair detayları paylaşan Bircan Bali; ‘’Kıymetli abim. Vücuduna 7 kurşun isabet edecek şekilde vuruldu. Hastanede kan kaybından dolayı öldü. Ece'yle inanılmaz bir ilişkisi vardı. Önce şoföre sıkmışlar sonra Şafak abiye. Hastane olay yerine çok yakın. Saatlerdir Ece'den haber alamıyoruz. Gece hastaneye gitmiş. Hastanın öldüğünü duyduğu an onu göndermişler. O saatten itibaren Ece'ye kimse ulaşamıyor’’ diyerek sevenlerini de korkuttu. Seren Serengil ise yaşanan bu acı durumla ilgili; ‘’Şok içindeyiz şaşkınız, insanın sevdiğinden ayrılması çok zor. Kelimelerle ifade edemiyorum, zorlanıyorum. Hain bir saldırıyla hayattan koparılmasına çok üzgünüz. Alçakça, kendi mekanında kurşunlar üzerine boşaltıldı. Şafak kızlarıyla uyusun diye Ece başka odada yatardı. Dün konuştuğumuzda kızlarını Bodrum'a getirecekti. Evlendiği gün aryönetık ölsem de gam yemem demişti. Hiç kulağımdan gitmeyecek. Mekanı cennet olsun, ailesine ve çocuklarına, eşine sabır diliyorum’’ ifadelerini kullandı. 

ece erken

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal