Seda Sayan'a Büyük Şok! Oğlu Oğulcan Engin Tekme Tokat Dayak Yedi

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, gittiği bir mekanda kavgaya karıştı.

05.10.2017-08:26 - (Son Güncelleme: 05.10.2017-10:48)Seda Sayan'a Büyük Şok! Oğlu Oğulcan Engin Tekme Tokat Dayak Yedi

İzdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, gittiği bir mekanda kavgaya karıştı. Tekmelerin ve tokatların havada uçuştuğu kavga, mekan sahiplerinin araya girmesiyle bitti. Ünlü sanatçı Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in iik kavga mukaatı bu değil. Engin, 19 yaşlarında yabancı bir gençle kavga edip, karakolluk olmuştu.

Diğer yandan, geçen akşam bir mekanın çıkışında magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan ünlü şarkıcı Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin'in ABD'de katıldığı festivalde giydiği tayt ile ilgili sorulan sorulara şöyle yanıt verdi: "Tayt giyebilir orası bir karnaval. Taytta giyse şortta giyse o benim aslan oğlum. Ama o çok üzüldü haberlere. Allah beni evlattan yana güldürdü, çok şükür onunla gurur duyuyorum" dedi.SEDA SAYAN'DAN EVLİLİK AÇIKLAMASI!

Reyting rekorları kıran 'Evleneceksen Gel' izdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan, ablasının evliliğinin 10’cu yıl yemeğine katıldı. Ablasının çiçeği sevilen sunucu Seda Sayan'a atmasına esprili bir dille “ben bir daha evlenmeyeceğim çiçeği bana neden atıyorsun” dedi ve ardından konuşmasını şu şekilde devam ettirdi: "Beni ablamın evliliğinin 10 yılını geride bırakmasını kutluyoruz. Çiçeğini tuttu bana attı. Bana çiçeği neye atıyorsun. 6 kez evlendim ne hayır gördüm. Çiçeği başkasına at. Ben artık evlenmek istemiyorum. Tövbe artık yeter. Ben başarısızım bu konuda. İyide bir örnek olmadığımı da kabul ediyorum. Flört etmeyi bilmediğim için gidip evleniyorum. Flört bilmiyorum. Bende böyle bir kadınım" açıklamasını yaptı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR