Savaşçı Karon Kim? Karon’un Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Savaşçı dizisi Karon kim? Savaşçı Karon’un gerçek adı ne? Oyuncu kaç yaşında ve daha önce hangi dizide oynadı? Tüm bu merak edilen soruların cevapları yazımızda sizlerle.

12.10.2018-11:54 - (Son Güncelleme: 12.10.2018-11:29)Savaşçı Karon Kim? Karon’un Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Savaşçı dizisi Karon kim? Savaşçı Karon’un gerçek adı ne? Oyuncu kaç yaşında ve daha önce hangi dizide oynadı? Tüm bu merak edilen soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Dizi setinde yaşanan olumsuz gelişmelere haber sitelerine bomba gibi düşmüştü ancak Savaşçı 7 Ekim Pazar günü itibariyle yeni sezonda adından söz ettirmeye devam edecek. Limon Filmin iddialı yapımı Savaşçı dizisine yeni sezonda gelen oyuncular her geçen gün netlik kazanmakta.Savaşçı dizisi Karon karakteri de bu sezonda Kılıç Timini sıkıntıdan sıkıntıya sürükleyecek kötü karakter olarak seyircinin karşısına çıkacak. Karon ve Kılıç Timi defalarca karşı karşıya gelecek. Aksiyon dolu sahnelerin eksik olmadığı Savaşçı dizisi yeni sezonda Karon dizinin en kötü karakteri olarak bizlerle buluşacak. 

Ä°lgili resim

Savaşçı dizisi karon’un gerçek adı ise Murat Han.

Evlat Kokusundaki oyunculuğu ile hafızalara kazınan Murat Han kimdir sorusunun cevabını gelin hep birlikte inceleyelim. Murat Han Mayıs 1975 doğumlu. Başkent Ankara’da dünyaya gelen oyuncu 180 cm boyunda. Aslen Erzincanlı olan oyuncu Mimar Kemal Lisesi mezunudur.

Lisede öğrenci iken de oyunculuğa meraklı olan Han, o dönemde de bu alanda kendini yetiştirmiş ve Yunus Emre, Beğendiğiniz Gibi adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu mezuniyetin ardından yurtdışında da oyunculuk üzerine eğitim almak üzere Amerika’ya gitmiş Stella Adler Akademisinde eğitimini tamamlamıştır.

Eğitimi için gittiği Amerikada maddi açıdan zor günler yaşayan oyuncu yeri geldi pizza dağitti yeri geldi garsonluk yaptı. Askerlik nedeniyle geri dönen oyuncu askerlik sonrasında tekrar Amerikaya dönüp tiyatro oyunlarında rol aldı. Daha sonra rol alması için teklif gelince ülkemize tekrar geldi ve Mutluluk adlı sinema filminde Cemal karakterine hayat verdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal