Sarıyer'de korkunç ihmal! Cep telefonuna baktığı sırada otomobil çarptı

Sarıyer’de kaldırımda yürürken cep telefonuna bakan genç kıza, yolun karşısına geçtiği sırada otomobil çarptı. Yere düşerek yüzünü kaldırıma vuran genç kız kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

17.03.2022-11:54 - (Son Güncelleme: 17.03.2022-12:38)

Her gün hemen hemen herkes yolda, metroda kısaca hayatımızın her yerinde telefonlarımıza  bakarken çevremizde ne olduğunu göremeyebiliyoruz. Bu haberde bu bilgiyi doğrular nitelikte. 

Gerçekleşen bu ihmal olayı, Sarıyer'in Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde Salı günü sabah erken saatlerinde gerçekleşti. Edinilen bilgiler doğrultusunda Fatma Biçer, kaldırımda yürüdüğü esnada cep telefonuna bakıyordu. Karşıdan karşıya geçmek istediği anda sol taraftan gelen otomobili fark etmeyince, kaza kaçınılmaz oldu. Otomobil Fatma Biçer'e çarptı.

Yüzünü kaldırıma sertçe çarptı

Çarpmanın etkisiyle yere düşen Biçer, yüzünü kaldırıma sert bir şekilde çarptı. Genç kız bu korkunç kazayı hafif bir şekilde atlatırken, otomobil şoförü ve çevredeki vatandaşlar hemen yardım için seferber oldu. Genç kızın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kaza anı ise saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal