22 Temmuz 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 27.78°
  • Izmir 32.22°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.089
Dolar5,6882
Euro6,3834
Altın260,94

Varis Probleminize Acısız Tedavi Şekli

Saatlerce ayakta kalmamızdan dolayı meydana gelen varisler sağlığımızı ve vücudumuzu oldukça etkilemektedir. Lazer tedavi şekli ile acısız ve izsiz olarak varis derdinize bir son verebilirsiniz.

Varis Probleminize Acısız Tedavi Şekli

Saatlerce ayakta kalmamızdan dolayı meydana gelen varisler sağlığımızı ve vücudumuzu oldukça etkilemektedir. Oluşan bu varis ağrılarını geçirmede bir takım ürünlerden faydanılmaya çalışılsada bu ürünlerin istenen etkiyi gösterebilmeleri için beraberinde spor programlarına uymakta gerekmektedir.

Varis ileri düzeylere kadar ilerledikten sonra kanlı varis oluşumu gibi birçok yan etkiye sahip hastalıklara da sebebiyet vermektedir. Varis tedavisinde son zamanlarda damar içinden uygulanan lazer uygulamalarının ön plana çıktığını ifade eden uzmanlar
bu işlemin herhangi bir kesme işlemi olmadan ince bir iğne girişiyle yapılması hastalara kozmetik yönden büyük avantaj sağlamakta olduğunu söylüyor.

Ağrı ve ize maruz kalınmadan damar içi lazer uygulaması, sağlam dokuların korunması bakımından da sıklıkla başvurulan tedavi şekli içerisinde. İşlem sonrası herhangi bir hareket kısıtlamasına gerek kalmadan damar içi lazer uygulamasında hastalığın tekrar etme ihtimali son derece azdır. Varisleri besleyen damarlar lazer ile ortadan kaldırdıktan sonra aynı seansta kalan tüm varislerin içine de damar yoluyla girilerek köpük haline getirilen ilaçlar verilmektedir. Köpük haline getirilen ilacın damara girişi ve ilacın damarda yayılımı ultrason yardımıyla belirlendiği için bu hastalığın tedavisinde önemli bir adımdır.

Yorum Yaz

Diğer Sağlık Haberleri