Ünlü Dr. Ender Saraç Kovid-19'a Karşı Etkili Çay Formülünü Açıkladı

Koronavirüs salgınının etkisi devam ederken hemen herkes virüsten korunmak için bağışıklık sistemini güçlendirmenin yollarını araştırıyor. Ünlü Dr. Ender Saraç’ta koronavirüse karşı bağışıklığı güçlendiren etkili bir çay tarifi paylaştı. Detaylar haberimizde…

Ünlü Dr. Ender Saraç Kovid-19'a Karşı Etkili Çay Formülünü Açıkladı

Ünlü Dr. Ender Saraç Kovid-19'a Karşı Etkili Çay Formülünü Açıkladı

Oylum Höyük'te Kilis zeytin ve zeytinyağı tanıtım günü etkinliğine katılan Dr. Ender Saraç, koronavirüse iyi geldiğini söylediği karışımlarla çay hazırladı. Zeytin ve zeytinyağının faydalarından bahsettiği konuşmasının ardından Saraç, çay tarifini paylaştı.

BU ÇAY KOVİD-19’A KARŞI ETKİLİ

Zeytin yaprağı, limon, zahter ve sarımsak ekleyerek hazırladığı çayın koronavirüse karşı etkili olduğunu belirten Saraç, ‘Bu çay hem tansiyonunuzu düşürecek, hem koronavirüsten koruyacak, hem kan şekerini düşürecek, damarları açacak müthiş bir çay, insülin direncine birebirdir. Aromatik bitkileri demlediğimiz zaman muhakkak üzerine kapatıyoruz. Aromatik yağlar içerisinde kalsın diye, bu çay tansiyonu düşürür, kolesterol düşürür, damar açar, koronavirüse, hatta mantar ve diğer mikroorganizmaların üremesini yavaşlatır. İnsülin direncine iyi gelen, pandemi süresince aldığımız kiloları geri vermeye yardımcı olacak olan müthiş bir çay formülüdür. İçerisine direnci attırmak için bir parça limon koyuyoruz. Herkes evinde yapabilir’ diye konuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR