Çin'de, karın ağrısı rahatsızlığı ile hastaneye giden bir adamın karnından yılan balığı çıkarıldı. Adam konu ile ilgili açıklama yapmak istemezken bunun Çin’de bu sene gerçekleşen dördüncü vaka olduğu tespit edildi.

Çin'de meydana gelen olayda doktorlar tarafından, oraya nasıl girmiş olabileceği ile ilgili konuşmak istemeyen bir adamın anüsünden canlı bir yılan balığı çıkarıldı. Adam tedavi için hastaneye kaldırılırken, çıkan hayvanın da incelemeye alındı.

İsmi verilmeyen adamın karın ağrısı rahatsızlığı ile hastaneye yatırıldığı ifade edilirken, geldiğinde ayyaş olduğu da belirtildi. Doktorlar incelemeler neticesinde Asya bataklık yılan balığı olduğu anlaşılan canlının, hastanın vücuduna bir şekilde sızmış olabileceğini ileri sürüldü.

Çin kıyılarında oldukça fazla rastlanan lezzetli olduğu için sıkça tercih edilen balık başarıyla alınırken, doktorlar hayvanın erkeğin anüsüne bir şekilde takılmış olabileceğini ifade etti. Olaydan dolayı utanmış olduğu belirtilen adam ise olayın detayları ile ilgili açıklama yapmayı reddetti.

ÇİN'DE İLK DEFA RASTLANMIYOR

İnsanların vücudundan yılan balığı çıkması hadisesi ise Çin'de ilk defa rastlanmıyor. Bu senenin Nisan ayında, 49 yaşındaki bir adam da aynı rahatsızlıkla hastaneye gelmişti. Güney Çin'in Guangdong şehrinde yaşanan vakada hasta, hayvanı kabızlığını tedavi etmek için anüsünden içeri ittiğini belirtmişti.

Bundan 1 ay sonra da yine bir yılan balığı vakası meydana gelmiş, bu kez adamın arkadaşlarının şaka niyetli olarak böyle bir durum yaşadıkları ortaya çıkmıştı.

Son Dakika Sağlık Haberleri için aşağı kaydırın.