Kalorisiz Tatlı Bitki Çayı Göbek Yağını Engelliyor!

Güney Afrika'dan ülkemize gelmiş bitki çayı Rooibus, kilo vermede ilk kullanılan çaylardan biri. Üstelik içinde ne yağ var ne karbonhidrat.

Kalorisiz Tatlı Bitki Çayı Göbek Yağını Engelliyor!

Kalorisiz Tatlı Bitki Çayı Göbek Yağını Engelliyor!

Göbek çevresindeki yağı engelleyen bu çay ile stres kaynaklı kilolarınızdan kolayca kurtulabileceksiniz. Ayrıca birçok sağlık sorununu da çözüyor.

ROOİBUS ÇAYIN NEDİR? YARARLARI NELERDİR?

Güney Afrika'da büyüyen ve Aspalathus linearis ağacından yararlanılan bitkisel çay, kilo kaybetme konusunda etkili olduğu kadar birtakım hastalıklara karşı da iyi gelmektedir. Çalışmalardan elde edilen verilere göre Rooibus çayı bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor aynı zamanda zayıflamayı hızlandırıyor. İçinde herhangi bir yağ ya da karbonhidrat olmayan doğal bitki çayı çayı, bedende yağ birikimine izin veren hormonun meydana gelmesini engelliyor..

Zayıflama çayları arasında popüler olduğu düşünülen Rooibos, tatlı bir aromaya sahip olduğundan ilave tatlandırıcıya gerek duyulmaz. Oksidatif maddesi stres, göbek çevresinde yağ birikimini tetikleyebilir. Fakat, Rooibos çayı yeşil çay benzei oksidatif stres halini azaltarak kilo vermeyi kolaylaştırır.

Son Dakika Sağlık Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.


Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR