Kahve Telvesinin Öyle Bir Faydası Ortaya Çıktı ki!

Özellikle kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmanın en acısız ve bu sorundan onları kalıcı olarak kurtarabilecek pratik yöntemler ararlar. Bu yöntemlerden biri de kahve telvesidir. İşte kahve telvesinden nasıl kurtulabileceğinizi haberimizde anlattık.

Kahve Telvesinin Öyle Bir Faydası Ortaya Çıktı ki!

İstenmeyen tüylerden bizi neredeyse acısız ve hızlı kurtarabilcek yöntemler bulunmamaktadır. Fakat bu tüylerimizden geçici olarak bizi kurtarabilecek ve acısız yöntemler de bir o kadar fazladır. İşte o yöntemlerden bir tanesi olan kahve telvesiyle istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri de bunlardan bir tanesidir. Özellikle kadınların yetişmesi gereken bir davete veya toplantıya giderken derilerini tahriş etmeden ve deriye zarar vermeyeck bitkisel bir yöntem olduğu için kahve telvesiyle fazla tüylerinizden kurtulmak bir o kadar da pratik bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu yöntem ölü derilerinizden kurtulmanıza yardımcı olarak derinizin yenilenmesini de sağlıyor.

İşte türk kahvesi telvesiyle tüy alma yönteminin tarifi;

MALZEMELER

2 yemek kaşığı türk kahvesi telvesi

1 yemek kaşığı karbonat

UYGULANIŞI

Bu karışımı karştırarak bacalarınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak tüylerinizin yavaş yavaş kaybolmasına şahit olabilirisiniz. Bu şekilde on dakika boyunca masaj yaptıktan sonra bu kürü bacaklarınızda bir on dakika daha bekleterek etkili olmasını sağayabilirsiniz. Bu kür düzenli uygulandığında tüylerinizin yavaş yavaş seyrelerek azaldığını fark edeceksiniz.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR