NASIL BÜYÜTÜRÜM?

Penisim 6 santim. Sorunumu halletmenin bir yol var mı? Cinsel organım nasıl büyür?

CEVAP 

Değerli okurum, büyütemezsin. Bu konuyla ilgili önce bir üroloji ve endokrinoloji uzmanına gitmen gerek. Çünkü cinsel organ operasyonla büyür. Bunun için de anne, babanı, aileni arkana alman gerekir. Tek başına üstesinden geleceğin olay değil.

KENDİME ENGEL OLAMIYORUM

17 yaşındayım. Yalnızsam mastürbasyon yapıyorum. Kadın görünce boşalmak istiyorum. Engel olamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

CEVAP

Hay hay okurum, gazetenin düzeni uygunsa seni kıracak değilim, ben de çarşamba günü için rica ederim. 10 dakikalık (üst üste birkaç kere okuyacağın için) zamanı her yerde bulabilirsin. Gelelim öze; mastürbasyon olayında yalnız değilsin. Neredeyse gençlerin yüzde 50’si bu sorunu yaşıyorlar. Duygu ve eylem başkadır. Çünkü duygu iradeye bağlı değildir. Eylem ise birçok koşula ve iradeye bağlıdır. Duyguda yani eylemde yüzde 50 kendini frenle. Ben de senden rica edeyim, sen de benim sözümü dinle.

KAN GELMEYİNCE NE OLACAK?

24 yaşındayım kızım. Sevgilimle birçok kez ilişkiye girdik ama benden kan gelmedi. Kızlığım bozulmadı mı? Kanın gelmediği durumlarda ne oluyor?

CEVAP 

Sevgili okurum, kızlık zarın esnekti. Esnedi, gevşedi, gelen misafiri buyur etti, halen orada kız gibi duruyor. Kızlık kanı işi bitirdi, zar orada pehlivan gibi çalım satıyor. Ne şiş yandı ne kebap! Kızsın raporunu göğsüne tak. Peki bu durum seni neden tedirgin ediyor? Erkeğin inanmıyorsa, hâlâ kan diye tutturuyorsa, “Sen bilirsin, ben kızım, ölümü öp” diye yemin et. Daha da zorlarsa bir uzmandan sağlam raporunu al, ne yazık ki erkeğin sana değil, rapora inanacak.

KAÇ KEZ YAPAYIM?

17 yaşındayım. Bir kızla ilişkiye girmek istiyorum. Penisim 10 santim. Bu normal bir boy mudur? Bir de ben futbolla ilgileniyorum. Haftada kaç kez mastürbasyon yapmam gerekir?

CEVAP 

Değerli okurum, sporcusu ama bir yandan da “Penisim 10 santim” diye yazıyorsun. Beden “Ben bu işe hazırım” dese de penis daha gelişmesini tamamlamamış. En azından ona fırsat tanı. 19-20 yaşına bir gel, penis de kendine gelsin. O zaman konuşalım. Haftada 2 kez de mastürbasyonla idare et. Şimdilik böyle gitsin.