Yeşil çayın içerdiği inanılmaz derecedeki antioksidanların vücudun üzerinde mükemmel etkileri vardır ve içerdiği besin değerleri çok yüksektir. Yeşil çay E vitamini açısından çok zengin bir bitkidir. Bunun yanında aktif madde olarak keteşinler ve polifenoller içerir. Krom, manganez, selenyum ve çinko açısından da zengin olan yeşil çay aynı şekilde bir C vitamini kaynağıdır.

GÜZELLİĞİN SIRRI YEŞİL ÇAYDA!

Her gün bir fincan yeşil çay için güzelliğiniz kalıcı olsun. Sağlık için faydalı özelliklerinin yanı sıra, çayların aslında güzelliğinize de katkıda bulunduğunu biliyor muydunuz? Bir bardak yeşil çay, daha genç görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak antioksidanlarla dolu. Hem cilde hem de dişlere iyi gelen yeşil çayı tüketmek için çok sebebimiz var. Her gün bir fincan yeşil çay için güzelliğiniz kalıcı olsun.

HEM CİLT HEM AĞIZ SAĞLIĞI İÇİN ÇOK FAYDALI!

Yeşil çay, kırışıklık, renk değişimi ve sarkma gibi cilt sorunlarına yol açabilen oksidatif hasarlara karşı hücreleri koruyor. Aynı zamanda bir antienflamatuar olan yeşil çayın, iyileşme sürecini hızlandırdığına inanılıyor. Diş minesini güçlendiren florür açısından da zengin bir kaynak olan yeşil çay, bu nedenle ağız ve diş sağlığı açısından oldukça önemli.