Göbek bölgesinde biriken yağlardan şikayetçi olan kadınların uygulaması gereken bir çok yöntem bulunmaktadır. Birçok kişi tarafından denenen bu yöntemden oldukça etkili sonuçlar alındığı söyleniyor. Uzmanlar insan vücudunda yağ yakma yollarını uzun süredir arıyorlardı. Ancak insanlar tarafında uygulamalı olarak buz terapistinin yapılmasından sonra inanılmaz derecede yağ yakıcı etkisi olduğuna şahit oldular.

YAĞ YAKIMINDA YAĞLARIN CİNSİ ÖNEMLİ!

İnsan vücudunda iki tip yağ bulunur. Bu yağların birisi beyaz diğeri ise kahverengidir. Yağ yakımında en önemli olan bölgemiz bacaklarımız ve kalçalarımız üzerinde bulunan yağ dokularının adı beyaz yağlar olara adlandırılmaktadır. Genellikle karın ve bel bölgemiz üzerindeki yağ dokularına da kahverengi yağ adı verilir. Bu yağlar özellikle ısıya oldukça duyarlı olmaktadır.

KARIN BÖLGESİNDEKİ YAĞLAR SOĞUTULUYOR!

Dolayısıyla karın bölgesindeki yağları soğutarak yakmanın mümkün olabileceğini açıkladılar. Buz terapisini uygulamak için öncelikle buzu ince bir beze sarın. Daha sonra hedeflediğiniz bölgelerde 30 dakika 5 dk ara vererek uygulayın. 12 gün boyunca günde bir kez uygulayabilirsiniz. Bu uygulamanın alternatif bir yöntem olduğunu belirtmeliyiz. Bu uygulamanın vücudunuzda yan etkiye maruz bırakmaması adına bir doktor yardımına başvurmak daha sağlıklı olacaktır.