E vitamininin faydaları uzmanlar tarafından kanıtlanmış durumda. Özellikle cildimizde mucizeler yaratan  e vitamininin cildimize kazandırdığı sağlıklı görünüme inanamayacaksınız. Saçınızın parıl parıl parlamasını sağlayan bu mucizevi iksiri daha fazla ve pek çok alanda kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında bu vitamin besin olarak tüketildiğinde metabolizma hızımızı yükselterek daha uzun yaşamamıza yardımcı oluyor.

E-VİTAMİNİ İÇEREN BESİNLERİMİZ

Fesleğen

Kayısı

Yeşil zeytin

Ispanak

Buğday

Keten Tohumu 

Domates

Mango 

Brokoli

Kivi

SAÇ BAKIMI

Susam yağı, e vitamini tüpü, badem yağı, ve üzüm çekirdeği yağlarını 3 kaşık ölçekli olmak üzere bir kapta karıştırın. Bu karışım homojen hale gelince yıkadığınız saçınıza masaj yaparak karışımı yedirin. Bu maskenin saçınıza hem canlılık hem de ayrı bir ışıltı kattığına şahit olacakasınız.

KIRIŞIKLIKLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Kayısı yağı, e vitamini tüpü, arı sütü bir kapta karışım homojen hale gelinceye kadar karıştırılır. Karışım iyice karıştıktan sonraakşamları yüzünüzdeki kırılık bölgelere masaj yapacak şekilde sürülür. Bu maskeyi düzenli olarak yaptığınız takdirde yüzünüzde oluşan kırışıklık görünümünün kaybolduğuna şahit olacaksınız.