Cilt Bakımı Yaptıran Kadının Yüzü Yandı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, bir güzellik merkezinde cilt bakımı yaptıran 29 yaşındaki Müge Gümşar'ın yüzünde enfeksiyon oluşarak 2'nci dereceden yanıklar meydana geldi.

Cilt Bakımı Yaptıran Kadının Yüzü Yandı

Cilt Bakımı Yaptıran Kadının Yüzü Yandı

29 yaşında olan Müge Gümşar, bir süre önce cilt bakımı yaptırmak için Çorlu’da bir güzellik merkezine başvurdu. Bakım yaptırmadan önce cildinin hassas olduğunu belirten Gümşar, işlem sırasında yüzünde yanma hissettiğini söyledi. Müge Gümşar, yaşadıklarını şöyle anlattı:

‘Dermapen işlemi yaptırdığım sırada cildimin hassas olduğunu, kızarmaya meyilli bir cilt olduğunu söylememe rağmen yüzümde yanıklar oluştu. Yanıklar nedeniyle merkezden çıkar çıkmaz, hastaneye gittim. Doktorlar, yüzümde enfeksiyon oluştuğunu, antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi. Plastik cerrahiye sevk edildim. Plastik cerrah da yüzümde 2'nci derece yanık oluştuğunu ve iz kalabileceğini, bu izlerin geçme seyrinin ne kadar süreceğini bilemeyeceğini söyledi. Sonuç tedavinin ardından belli olacak.’

‘AYNAYA BAKAMIYORUM, HAYATA KARIŞAMIYORUM’

Yaşadığı talihsiz olayın hayatını olumsuz etkilediğini, insan içine çıkıp, hiçbir sosyal aktiviteye katılamadığını belirten Gümşar, ‘Bu olay hayatımı çok kötü etkiledi. Aynaya bakamıyorum, sosyal hayata karışamıyorum. Cilt bakımı yaptırmak isteyenler, mutlaka gittikleri merkezlerdeki çalışanların uzman olup olmadıklarını araştırsınlar’ ifadelerini kullandı.

Müge Gümşar, hastaneden rapor alarak güzellik merkezinin sahiplerinden şikayetçi oldu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR