Bu diyeti uygulayan insanların 30 gün boyunca yediklerine dikkat eden insanların kilo verdikleri, enerjilerinin yükseldiği, kaliteli uykuya ulaştıkları, ciltlerinin daha sağlıklı olduğu ve sindirimlerinin düzenlendiği gözlemlenmiş. Hamur işlerine veda edip daha sağlıklı besinler tüketmeye başlamanız, vücudunuzun daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. 30 gün boyunca sağlıklı beslenir ve yediklerinize dikkat ederseniz bir süre sonra yemeğe harcadığınız masrafın da azaldığını fark edeceksiniz. Aç olmadığınız halde normal öğünler dışında tükettiğiniz zararlı yiyecekleri hayatınızdan çıkarmanın bütçenize katkı sağlayacak.

1 AY BOYUNCA SAĞLIKLI BESLENDİĞİNİZDE BAKIN NE OLUYOR!

Bir ay boyunca sağlıklı beslenmeyi tercih etmek, arkadaşlarınızla gittiğiniz mekanlarda sıkıntuı yaşamanıza neden olabilir. Arkadaşlarınızla hamburgerciye gidince kendiniz için menüden sağlıklı yiyecek seçeceksiniz.

YEMEK YAPMAYI SEVECEKSİNİZ!

Sağlıklı beslenmeyi tercih etmeniz bir süre sonra yemek yapmayı sevmenizi de sağlayabilir. Evde sebzeler ile yapacağınız tarifler ile farklı lezzetler keşfedebilir ve sunumlarınızı daha şık yapmaya başlayabilirsiniz.

30 günün ardından diyetiniz bittikten sonra sağlıklı beslenmek emin olun hayatınızın bir parçası olacak. Diyet sonrası bir ya da iki gün istediklerinizi yedikten sonra kendinizi halsiz ve yorgun hissedecek ve ardından tekrardan sağlıklı besinler tüketmek isteyeceksiniz.

SAĞLIKLI BİR YAŞAMA 'MERHABA' DİYECEKSİNİZ!

Bazı durumlarda zorluk çekecek olsanız da 30 gün sonunda diyetinizi tamamladıktan sonra kendinize olan güveniniz artacak. Zorlukları başarabildiğinizi keşfetmenin dışında vücudunuzun da daha sağlıklı ve güçlü olduğunun farkına varacaksınız. Hem zihinsel olarak hem fiziksel olarak sağlıklı bir hayata merhaba diyeceksiniz.