Ebeveynler çocuklarının olacağını öğrendikleri anda cinsiyetinin ne olacağını fazlasıyla merak etmektedir. Fakat anne baba adaylarının henüz doğmamış bebeklerinin cinsiyetini öğrenebilmeleri için bir süre beklemeleri gerekmektedir. Fakat bu durumun uzamaması için sizlere eğlenceli bir yöntem sunacağız.
Bu durumda ortaya büyükannelerimiz teyzelerimizden kalma ananelerle bu işlemi gerçekleştirmek kalıyor. Bu eğlenceli yöntem anne ve babaların merakını gerçek olmasa bile biraz olsun giidermeye yetmektedir.İşte bebeğinizin cinsiyetini en tuhaf yoldan öğrenmenin yolları...

KARNINIZIN ŞEKLİ

Karnınızın yukarıda veya aşağıda konumlanması bebeğinizin cinsiyeti hakkında bilgiler veriyor. Karnınız aşağıdaysa bir kızınız olacağının müjdesini verebiliriz. Yukarı doğru karınlar ise erkek bebek habercisi!

KALP ATIŞ HIZI

Bebeğinizin kalp atış hızları da cinsiyeti hakkında bilgi edinmemizi kolaylaştırıyor. Örneğin: kalp atış hızı 140 ve üzeri babaklerin kız olma ihtiimali çok fazladır.

TATLI VE YA EKŞİ YEMEK

Anne adaylarının aşerme dönemlerinde ne yedikleri de bu durum hakkında bilgi sahibi olmamızı kolaylaştırıyor. Anne adayı çok fazla tuzlu ve ekşi şeyler aşeriyorsa mavi patiklerinizi hazırlayın! bebeğiniz bir erkek olabilir.