Safir yeni 13. bölüm fragmanı izle: Safir dizisi yeni bölümde neler olacak? Safir dizisi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

ATV ekranlarının yeni sezon dizilerinden Safir’in yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziler arasında yer almayı başaran Safir dizisinin bu akşamki bölümünde neler olacağı ise en büyük soru olarak öne çıkıyor. İşte Safir yeni 13. bölüm fragmanı izle linki…

20.11.2023-17:35 - (Son Güncelleme: 20.11.2023-17:35) Safir yeni 13. bölüm fragmanı izle: Safir dizisi yeni bölümde neler olacak? Safir dizisi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Özge Yağız ile İlhan Şen’in başrollerinde yer aldığı Safir dizisi bu akşam 12. bölümüyle ekranlara gelecek. Her hafta Pazartesi günü ekranlara getirilen NTC Medya imzalı başarılı yapımın dramatik hikayesi, şimdiye kadar izleyenlerin takdirini ve dikkatini kazanmasını bildi. Dizinin yeni bölümünde neler olacağını bilmek isteyen seyirciler ise arama motorlarına yönelerek Safir yeni bölüm izle, Safir son bölüm özeti, Safir ATV tek parça izle gibi terimleri sorguluyor.

Safir dizisi yeni bölümde neler olacak?

Feraye ve Okan, intikam hırsıyla dengesini iyice kaybetmiş olan Bora'nın zorbalıklarına maruz kalır. Bora kafayı Feraye'ye takar, Yaman ve Ateşin olmadığı bir dünyada, birlikte olmayı planlamaktadır. Kendinden ziyade Yaman için endişelenen Feraye, Bora'nın döndüğünü daha fazla saklamaz. Feraye için endişelenen Yaman ise, bu tehlike karşısında ona daha yakın durmaya başlar. Diğer yandan, bir başka şüpheye kapılan Ateş de Feraye ve Yaman ikilisini yakın gözlem altına almıştır. Her ne kadar anlaşmalı bir evlilik olsa da aralarındaki, Ateş aşka düştüğü Feraye'yi kıskanmaktadır. Peki ya bebeğin babasının Yaman olduğunu öğrenirse… Neler yapacağını, ne yönde kararlar alacağını kestirmek zor olacaktır.

Safir Yeni Bölüm Fragmanı

Safir dizisi yeni bölüm ne zaman ve saat kaçta?

Safir dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümü 20 Kasım 2023 Pazartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Safir dizisi 13. bölüm fragmanı ise yeni bölüm sonrasında ekranlara getirilecek.

Safir dizisi oyuncuları

Safir dizisinin oyuncuları arasında; İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen yer alıyor.

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal