Rizespor Bülent Uygun İçin İmza Töreni Düzenledi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni teknik direktörü Bülent Uygun için Başkan Hasan Kartal'ın katılımıyla bir imza töreni düzenledi.

07.03.2021-16:48 - (Son Güncelleme: 07.03.2021-16:48)Rizespor Bülent Uygun İçin İmza Töreni Düzenledi

Rizespor Mehmet Cengiz Spor Tesislerinde yapılan imza töreninde, Teknik Direktör Bülent Uygun kendisini 1.5 yıllığına Rizespor'a bağlayan sözleşmeye imzayı attı.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, imza töreni sırasında yapmış olduğu açıklamalarda ;

' Rizespor’un fazla hoca değişmesi aslında iyi bir şey de değil. İnşallah bu duraktan sonra uzun bir süreç gideriz. Neticede birkaç hocayı denedik olmadı. İnşallah hocamızla bundan sonra uzun süreli beraber oluruz, başarılara beraber imza atarız, hep beraber bütünleşiriz. Biz yönetim olarak olumlu bir hava estiğini sezinliyoruz. Daha iyiye gideceğimizden ben son derece eminim. ' ifadelerine kullandı.

Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun ise ;

' Baba ocağına gelmekten sizinle birlikte olmaktan, bu anlı şanlı Rizespor camiasını burada temsil etmekten dolayı mutluyum. Mevlana’nın çok güzel bir sözü vardır, ‘Dün dünde kaldı cancağzım, bugün yeni şeyler söylemek lazım’ diye. Biz dünü dünde bırakıyoruz, bugün inşallah başta büyük Rizespor taraftarı ile çıktığımız bu yolda bana güvenen başkanım ve yönetim kuruluna ayrıca teşekkür ederek Rizespor’umuzu hak ettiği yere, yukarılara tırmanma yarışına başlamış bulunmaktayız. Bundan önceki hocamızın verdiği beyanatlarla belki takımın üzerinde bir entropi oluşmuş olsa bile bunu hep birlikte kaldırarak Rizesporumuzu arzuladığı başarılara getireceğiz. Ben boş mukaveleye imza atarak Rizespor’a arzumu göstermek istedim. Herhangi bir düşmeme primi veya başka bir şey de konuşulmadı. İnşallah seneye Avrupa’ya giden daha iyi bir Rizespor ile başarı sağmak nasip olsun. ' şeklinde konuştu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR