Mercedes Benz A Serisi, premium hatchback modeller içinde önde gelen araçlardan. Şimdi ise yenilenen hali ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Otomobil ajanları ise yeni Mercedes Benz A Serisi' nin kamuflaj halindeki fotoğraflarını yakaladı. Kamuflaj dediysek, dış tasarımı kamuflajlı. Casuslar iç mekanı da görüntülemeyi başardı ve biz de yeni A Serisi' nin içinin nasıl olduğunu görmüş olduk.

 



İÇ MEKAN ÇOK DEĞİŞMEMİŞ GİBİ GÖRÜNMEKTE

Öyle görünüyor ki, yeni Mercedes Benz A Serisi kalın bir direksiyuon simidine ve elektronik göstergeye sahip olacak. Fakat en dikkat çeken nokta, havalandırmaların yeni tasarımı. Halihazırdaki modeller 'X' şeklinde olan havalandırmalar küçük delikler ile daire oluşturacak şekilde tasarlanmış. İç panele genel hatları ile bakıldığında ise son nesil S Serisi ile oldukça benzerlik göstermektedir.

ALICILARININ BEKLENTİLERİ

Öte yandan yeni Mercedes Benz A Serisi' nin üç ve dört silindirli motorlar ile gelmesi bekleniyor. 2.0 litrelik turbo şarjlı dört silindirli motorun otomatik çalıştırma opsiyonu ile gelmesi ise bir alıcıları tarafından diğer bir beklenti.