Bakan Mustafa Varank'tan Yerli Otomobil Fiyatı Açıklaması Geldi!

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un fabrikası için bugün temel atma töreni yapılacak. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da yerli otomobil ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Bakan Mustafa Varank'tan Yerli Otomobil Fiyatı Açıklaması Geldi!

Bakan Mustafa Varank'tan Yerli Otomobil Fiyatı Açıklaması Geldi!

Varank, 'Burada çalışmak isteyenler için, 4000 kişilik istihdam sağlanacak. 18 aylık süreçte istihdam çağrısı sürecek.' diye konuştu. Bakan Varank aynı zamanda yerli otomobilin fiyatıyla ilgili de açıklamada bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobil fabrikasıyla alakalı açıklamarda bulundu. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'Burada çalışmak isteyenler için, 4000 kişilik istihdam sağlanacak. 18 aylık süreçte istihdam çağrısı sürecek.' şeklinde konuştu.

TOGG'UN FİYATI NE KADAR OLACAK?

Bakan Varank, 'Tamamen yeni teknoloji ile yola çıkacağız. 2022'nin son çeyreğinde seri üretim başlar. Bunun milli bir araç olması çok önemli. Aracın fiyatı rekabetçi olacak. Sınıfındaki araçlarla rekabetçi olacak. ' diye konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAAT 18.00'DE TEMEL ATACAK

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'da beklenen büyük gün geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Gemlik'te inşa edilecek yerli otomobil projesinin temel atma törenine bugün saat 18.00'da katılacak.

Gemlik'in yanında bölgede istihdama oldukça katkı sağlayacak olan yerli otomobil fabrikasının kazık çakma ile temel atma töreni koronavirüs önlemleri çerçevesinde çok az kişinin katılacağı törenle yapılacak.

Site Yorumları

  1. fiyat nerede yazıyor sahtekarlar üçkağatçı kolpalar sizi

  2. Hani fiyatı açıklamıştı, başlık atmışsınız

  3. Yalan haber

  4. volvo suv araç için fiyat istedim. 300 bin tl + 0 ötv + kdv + masraflar = 680 bin tl fiyat geldi bu arac kendi sermayemiz olduğuna göre 300 bin tl + kdv + masraflar olmalı volvo ile aynı değer yazmaklada daha 1 yaşında bir marka olmamasına ragmen 300 bin tl yazarak markamızı kayırdım. :) Vatana Millete hayırlı olsun aracın ne olacaği çok fark etmez bence istihdam yaratacağı için sevinçliyim.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR