Adana'da düzenlenen operasyonda yakalanan Zuhal Topal'ın damat adayı Birkan Key, bir süre sonra serbest bırakılmıştı. Kadın pazarlama haberleriyle herkesin ağzını açık bırakan damat adayı Birkan Key, serbest kaldıktan sonra ilk kez sessizliğini bozdu. Kendisi içerideyken bir takım sözler sarf eden ve bunları Instagram'da paylaşan aynı programdaki gelin adayı Naz'a da cevap vermeyi ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak hakkındaki suçlamalara cevap veren damat adayı, "Günlerdir rahatsızlığımdan dolayı açıklama yapamadım. Videoda da söylediğim gibi benim çıkan haberlerle asla bir ilgim yoktur. Olsaydı zaten şu an olduğum yer dışarısı olmazdı. Hakkımda yapılan haberlerin hiçbir şekilde doğruluğu yoktur. İfademde de söylediğim gibi iyi niyetin suistimali söz konusudur" dedi.

CEVAP GECİKMEDİ

Kendisiyle aynı dönemde programda boy gösteren gelin adayı Naz'ın "Tüh çocuğun iyi niyetini anlayamamışız" şeklindeki sözlerine Birkan Key şöyle cevap verdi:

"Küçük beyinlerince bana laf söylemeye çalışanlara gelince de sizler anca benim üzerimden bu şekilde prim yapabilirsiniz devam edin" ifadelerini kullandı.

Naz Birkan'a Instagram'ın hikaye bölümünden "Tüh çocuğun iyi niyetini anlayamamışız." yazarak gönderme yapmıştı.