Siz de biliyorsunuz ki Eda Erol Instagram hesabından önce 'Ayrılık' mesajı yayınladı. Sonra bu mesaj Eda Erol'un kardeşi Bihter Erol tarafından yalanlandı. Ardından iddialar doğru çıktı. İş arada başka birinin olduğu iddialarına kadar ilerledi.

MERVE BOLUĞUR VE MURAT DALKILIÇ

Listemizin ikinci sırasında da yine gündeme ayrılık haberleriyle gelip ve o haberleri yalanlayan bir çiftimiz var. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç... Bu çiftimizin evliliğinin son 1 senesi neredeyse ayrılık iddialarını yalanlayarak ve her şey yolunda imajı vererek geçti. Bir şekilde evliliklerini ayakta tutmaya çalışıp ayrılık iddialarına sürekli göğüs gerdiler. Ama başarısız oldular. Hatta şimdilerde Murat Dalkılıç'ın Merve Boluğur'un yakın arkadaşı Şilan Makal ile birlikte olduğu konuşuluyor. Şilan Makal bu iddiayı yalanladı ancak Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'dan ses seda çıkmadı.

ASLI ENVER VE MURAT BOZ

Aslı Enver ve Murat Boz hakkında da bir dönem ayrılık dedikoduları çıkmıştı. Çift Instagram'dan fotoğraf paylaşarak iddiaları yalanlamıştı. Ancak çiftin yakın dostları iddiaları doğrulayarak Murat Boz'un Aslı Enver'den ayrılmak istediğini söylemişti ve sonrasında da Murat ve Aslı'nın 25 gündür hiç görüşmediği ve ayrıldığı ortaya çıkmıştı.