Ömer 44. bölüm fragmanı: Ömer dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Ömer dizisi yeni bölüm hangi gün, saat kaçta?

Ömer dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizisinin yeni bölümünde neler olacağını öğrenmek isteyenler akşam saatlerinde yayınlanacak yeni bölümü başlamasını bekliyor. Peki Ömer dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Ömer dizisi yeni bölüm hangi gün, saat kaçta? İşte Ömer 44. bölüm fragmanı…

12.02.2024-17:12 - (Son Güncelleme: 12.02.2024-17:12)

Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyenleri adeta ekranlara kilitleyen hikayesi ile dikkat çeken Ömer dizisi yeni bölümü bu akşam Star TV’de yayınlanacak. Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın başrollerinde olduğu dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. İzleyenler konu hakkındaki araştırmalarını Ömer 44. bölüm fragmanı, Ömer yeni bölüm izle, Ömer son bölüm özeti, Star TV Ömer full izle gibi terimlerle sürdürüyor. Peki Ömer dizisi bugün var mı, yeni bölümde neler olacak? Ömer dizisi yeni bölüm hangi gün, saat kaçta?

Ömer dizisi yeni bölümde neler olacak?

Ömer, Gamze'yi büyük bir tehlikeden kurtarmışken, Gamze'nin anlattığı yalanın ortaya çıkmasıyla aldatılmış hisseder ve öfkeyle dolup taşar. Bu olay, ikisi arasındaki ilişkinin daha da gerilmesine sebep olur.

Eda ve Nilüfer, Aliye'nin zulmüne maruz kalırken, çektikleri sıkıntıları başkalarına duyurmaya çalışırlar. Tahir ise kızlarının eğitim sürecinde hoşuna gitmeyen bazı durumları fark etmeye başlar. Vicdan, kızlarını kurtarabilmek adına Nurettin'e bir tuzak kurmak için planlar yaparken, duygusal çatışmalarını geride bırakan Nisa, Özgür'ün karşısına çıkar. Ancak, zor günlerin etkisinde olan Emine, annesini çok zor bir duruma sokacak bir adım atar.

Ömer dizisi yeni bölüm

Reşat, ev konusunda çözüm arayışındayken, Çiçek'in yardım teklifini pek hoş karşılamaz. Ancak, Nurettin'den gelen beklenmedik destek, tüm dengeyi altüst edebilecek güçtedir. Gamze, yaşadıkları nedeniyle büyük bir yıkıma uğramışken, Şule'nin ısrarıyla hayatlarına dahil olmasından dolayı Ömer ve Tuna ile olan bağını kaybetme korkusu yaşar. Sonunda, kendisini bile şaşırtacak bir hamle yapar.

Ömer dizisi yeni bölüm hangi gün, saat kaçta?

Ömer dizisi yeni bölüm 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanacak. Ömer 44. bölüm fragmanını ise dizinin yeni bölümü sona erdikten sonra izleyebilirsiniz.

Ömer dizisi her hafta Pazartesi günleri ekranlarda olmaya devam edecek.

Kürşat Muratcan Kılıç
kursat@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal